ارسال سومین محموله دارویی سازمان تدارکات پزشکی به لرستان

سومین محموله دارو و تجهیزات پزشکی از طریق شرکت پخش سها هلال به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد. ... - به گزارشتیتربرتر؛ سومین محموله دارو و تجهیزات پزشکی از طریق شرکت پخش سها هلال به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد. به گزارش تیتربرتر، محموله دارو و تجهیزات پزشکی یک بار مصرف با هدف کمک به هموطنان سیل زده استان لرستان از شرکت پخش سها هلال وابسته به سازمان تدارکات پزشکی به مناطق سیل زده لرستان ارسال ...
منبع خبر: تیتر برتر
دسته بندی خبر: پزشکی

سومین محموله دارو و تجهیزات پزشکی از طریق شرکت پخش سها هلال به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

.

- به گزارشتیتربرتر؛" سومین محموله دارو و تجهیزات پزشکی از طریق شرکت پخش سها هلال به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتیتربرتر، محموله دارو و تجهیزات پزشکی یک بار مصرف با هدف کمک به هموطنان سیل زده استان لرستان از شرکت پخش سها هلال وابسته به سازمان تدارکات پزشکی به مناطق سیل زده لرستان ارسال شد.

بنا بر این گزارش؛ اقلام ارسالی شرکت پخش سها هلال با هماهنگی انجمن داروسازان لرستان و بر اساس نیازهای دارویی اعلامی از سوی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تهیه شده و در اختیار این معاونت قرار گرفته است.

به علاوه محموله نخست سازمان تدارکات پزشکی که شامل اقلام زیستی و بهداشتی به ارزش 5 میلیارد و 500 میلیون ریال به استان های خوزستان و لرستان ارسال شد.

دومین محموله نیز شامل انواع دارو و تجهیزات پزشکی یک بار مصرف با وزن 6 تن در روزهای اخیر برای سیل زدگان استان خوزستان ارسال شده است.


کلید واژه ها: تجهیزات پزشکی - لرستان - پزشکی - استان لرستان - دارو - استان - دانشگاه علوم پزشکی - هلال - گزارش - داروی - مناطق - خوزستان - مصرف - دانشگاه - میلیارد - انواع - علوم


چاپ   ایمیل