پاورپوینت نقش تجربه ی هشیار بر درمان افسردگی

شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. - در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید ...
منبع خبر: کندو
دسته بندی خبر: پزشکی

شامل 52 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد .

این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد.

- در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تجربه هشیار یک اصطلاح جهانی است.

به معنی تمرکز غیر قضاوتی و پذیرشی ی حواس یک فرد به روی احساسات ، تفکرات و حس هایی که در زمان حاضر در حال رخ دادند هستند.

تجربه هشیاری توسط تمرین های مدیتیشن که از آموزهای بودایی هاست می تواند آموزش داده شود.

روانشناسان بالینی و روانپزشکان از سال 1970 برای کمک به بیماران در موقعیت های متفاوت روانی در حال ارتقا بخشیدن به روشهای درمانی هستند که بر پایه تجربه ی هشیار بنا شده است.

مطالعات بالینی اثبات کرده که روش تجربه هشیار در کل و “تجربه هشیار بر پایه ی کاهش استرس ، تجربه هشیار بر پایه ی شناخت درمانی ، رفتار درمانی دیالکتیکی و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد” به صورت خاص می تواند تاثیرهای بسیار مهمی بر روی درمان بیماریهای جسمانی و روانی داشته باشد.

ماندن در گذشته باعث افسردگی ست و بودن در آینده سبب اضطراب .

و .

فهرست مطالب تجربه هشیار مالیخولیا و افسردگیتجربه هشیارانه در درمان افسردگیروش های توجه آگاهانه پایان عنوان : نقش تجربه ی هشیار بر درمان افسردگی فرمت : پاورپوینت حجم : 1.

33 مگابایت تعداد صفحات : 52 پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت
کلید واژه ها: درمان - درمان افسردگی - افسردگی - دانشجویان - نمایش - صورت - بیماران - تصویری - اضطراب - دانلود - متفاوت - جهانی - تمرکز - آینده - استرس - آموزش - طراحی - رفتار - هایی - کاهش - زیبا


چاپ   ایمیل