پاورپوینت اختلال هویت تجزیه ای

شامل 53 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در [. - شامل 53 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای ...
منبع خبر: کندو
دسته بندی خبر: پزشکی

شامل 53 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد.

در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در [.

- شامل 53 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد.

در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه: وقتی به تقسیم بندی اختلالات در DSM نگاه می کنیم، به اختلالاتی تحت عنوان اختلالات تجزیه ای برمی خوریم که شاید اختلال هویت تجزیه ای شاخص ترینِ آنها باشد؛ اختلالی با ویژگی های جالب و تاریخچه بالینی نه چندان جالب و همینطور غم انگیز برای مبتلایانش.

هنگامی که در سال 1791 برای اولین بار اختلال هویت تجزیه ای در دختری 20 ساله مشاهده گشت، شاید تصور نمی شد که برای انسانها در قرن های پیش رو این اختلال تا این حد جالب توجه باشد که حتی فیلم های بسیاری در این زمینه ساخته شود.

فهرست: مقدمهاختلال هویت تجزیه ای
کلید واژه ها: اختلال - اختلالات - هویت - جالب - تصویری - نمایش - رشته - روان - اولین - فیلم - خرید - صورت - شاخص


چاپ   ایمیل