پاورپوینت روش های مطالعه پیری شناسی

شامل 40 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در [. - شامل 40 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای ...
منبع خبر: کندو
دسته بندی خبر: پزشکی

شامل 40 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد.

در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در [.

- شامل 40 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد.

در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه: اصول تجربی مطالعه پیری شناسی ریشه در تحقیقاتی دارد که سعی دارند تغییرات مربوط به فرآیند پیری را از طریق روش های پژوهشی دقیق بسنجند.

در این مسیر دشواری های ذاتی فراوانی وجود دارد، چه به لحاظ تعریف و مطالعه ی این تغییرات در افراد و چه به لحاظ تعامل این ویژگی ها با تغییراتی که در جامعه به عنوان یک کل از یک دهه به دهه ی بعد رخ می دهد.

به دلیل این دشواری های ذاتی، پژوهشگران حوزه ی پیری شناسی راهبردهای مختلفی را تدارک دیده اند که تلاش دارد عوامل تغییرات رفتاری را در طول زمان آشکار سازد.

فهرست: مقدمهماهیت متغیرها در مطالعه پیری شناسیسالخوردگی شخصی در برابر سالخوردگی تاریخی در مطالعه پیری شناسیطرح¬های طولی در مطالعه پیری شناسینحوه­ ی مطالعه پیری شناسیطرح­های مقطعی در مطالعه پیری شناسی .

عنوان: فرمت: پاورپوینت تعداد صفحات: 40 اسلاید .

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:
کلید واژه ها: مطالعه - پیری - نمایش - تصویر - تصویری - رشته - روان - تاریخی - جامعه - خرید - صورت


چاپ   ایمیل